Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα

Για την επόμενη εβδομάδα (από 21 έως και 27 Σεπτεμβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα σε Ροδόπη και Ξάνθη: 

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ  21/09/2020 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά 16:00-23:00 Α.Τ.ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ) ΤΡΙΤΗ 22/09/2020 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, 

Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.                                      08:00-14:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) ΤΕΤΑΡΤΗ 23/09/2020 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, 

Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή,

 Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο   08:00-15:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) ΠΕΜΠΤΗ 24/09/2020 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, 

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα,

 Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι 17:00-23:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/09/2020 Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής – Μαρώνειας, Άγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλίας, Πλατανίτης                         

 08:00-15:00 Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

  (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ) ΚΥΡΙΑΚΗ 27/09/2020 Παραλιακή ζώνη Φαναρίου,

 Αρωγής – Μέσης – Γλυφάδας, Καλλίστη, Αίγειρο, Πόρπη, Γλυκονέρι 17:00-00:00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 

ΗΜΕΡΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

21/9/2020 Α΄ΚΑΜ  Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) Β΄ΚΑΜ Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λαμπρινό, Λεύκη, 

Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Σέλερο, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι. 19. 00  – 02.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ 

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΑΒΔΗΡΩΝ) ΤΡΙΤΗ

22/9/2020 Α΄ΚΑΜ Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, 

Λυκοδρόμιο, Κομνηνά. 18. 00  – 01.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) Β΄ΚΑΜ Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Άνω Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Σούνιο, Κιμμέρια. 18. 00  – 01.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ) ΤΕΤΑΡΤΗ

23/9/2020 Α΄ΚΑΜ Σιρόκο, Ζουμπούλι, Γλαύκη, Μάνταινα, Ωραίο, Κύκνος 18. 00  – 01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) Β΄ΚΑΜ Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, 

Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, 

Άγιος Αθανάσιος, Άβατο, Ν. Εράσμιο. 18. 00  – 01.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) ΠΕΜΠΤΗ

24/9/2020 Α΄ΚΑΜ Δαφνώνας, Κάτω & Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) Β΄ΚΑΜ Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη,

 Πόρτο Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, 

Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

25/9/2020 Α΄ΚΑΜ Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, 

Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό.  08. 00  – 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ) Β΄ΚΑΜ Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης. 08. 00  – 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) ΚΥΡΙΑΚΗ

27/9/2020 Α΄ΚΑΜ Ν.Αμισσός, Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα,

 Δάφνη, Άβατο, Όλβιο, Άγιος Αθανάσιος, Κοσμητή, Θαλασσιά, Τοξότες, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο. 19. 00  – 02.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) Β΄ΚΑΜ Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη. 19. 00  – 02.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

www.ert.gr

Αποποίηση ευθύνης

Ο ιστότοπος είναι μια πλήρως αυτοματοποιημένη υπηρεσία συνάθροισης, ταξινόμησης και ανάρτησης συνοπτικών ειδήσεων και νέων από άλλους ελληνικούς ειδησεογραφικούς ιστότοπους, μέσω της τεχνολογίας RSS. Δεν αναλαμβάνουμε καμία ευθύνη για την επάρκεια, ποιότητα, πληρότητα ή ακρίβεια των ειδήσεων και των νέων που δημοσιεύονται. Δείτε περισσότερα στο τμήμα "Αποποίηση Ευθύνης" των Ορων Χρήσης.

Δείτε ακόμα - Τελευταίες ειδήσεις