Ο Φώτης Σεργουλόπουλος και η Τζένη Μελιτά, μέσα από την στήλη “Ρόμπες” στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» σχολίασαν το unfollow που έκανε η Βίκυ Καγιά στην Ηλιάνα Παπαγεωργίου στο Instagram.
Πιο συγκεκριμένα, η Τζένη Μελιτά… έπιασε επ’ αυτοφώρω τον Φώτη Σεργουλόπουλο να κάνει like στο Instagram και τον… τέσταρε σχετικά με όσα θυμάται από το προφίλ της. Η παρουσιάστρια καταλήγει στο ότι ο Φώτης Σεργουλόπουλος μάλλον δεν την ακολουθεί και δεν βρίσκεται ανάμεσα στους 161.000 followers της ή τον έχει κάνει mute.
Το τελευταίο σχόλιο αναφερόταν ξεκάθαρα στον διάλογο που είχε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου με τον Νίκο Μουτσινά περί απόκρυψης των stories, όταν πήγε καλεσμένη στην εκπομπή του.
To άρθρο Φώτης Σεργουλόπουλος και Τζένη Μελιτά σατιρίζουν το unfollow της Βίκυς Καγιά στην Ηλιάνα Παπαγεωργίου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .
Αποποίηση ευθύνης
Ο ιστότοπος είναι μια πλήρως αυτοματοποιημένη υπηρεσία συνάθροισης, ταξινόμησης και ανάρτησης συνοπτικών ειδήσεων και νέων από άλλους ελληνικούς ειδησεογραφικούς ιστότοπους, μέσω της τεχνολογίας RSS. Δεν αναλαμβάνουμε καμία ευθύνη για την επάρκεια, ποιότητα, πληρότητα ή ακρίβεια των ειδήσεων και των νέων που δημοσιεύονται. Δείτε περισσότερα στο τμήμα "Αποποίηση Ευθύνης" των Ορων Χρήσης.