Στις Κάννες για το Φεστιβάλ Κινηματογράφου 2024 βρέθηκαν και φέτος αρκετοί επώνυμοι Έλληνες. Η Βίκυ Καγιά, η Τόνια Σωτηροπούλου και ο σύζυγός της, Κωστής Μαραβέγιας ζουν μεγάλες στιγμές και μοιράζονται στιγμιότυπα και βίντεο από την εμπειρία τους στις Κάννες.
Το 77ο Φεστιβάλ Καννών διεξάγεται φέτος από τις 14 μέχρι και τις 25 Μαΐου. Στη φετινή διοργάνωση, εκτός του Γιώργου Λάνθιμου υπάρχουν ακόμη τέσσερις συμμετοχές με ελληνικό ενδιαφέρον.
Η Τόνια Σωτηροπούλου με την Βίκυ Καγιά και τον Κωστή Μαραβέγια παρακολούθησαν την πρεμιέρα της ταινίας «Megalopolis» ενώ στη συνέχεια διασκέδασαν στο μεγάλο after drink party με τις κυρίες της παρέας να χορεύουν με αγαπημένες επιτυχίες, όσο ο Κωστής Μαραβέγιας βιντεοσκοπούσε τις στιγμές που θα τους μείνουν αξέχαστες από τις Κάννες.
Δες φωτογραφίες:
Δες το βίντεο:
To άρθρο Κάννες 2024: Οι χοροί της Βίκυς Καγιά και της Τόνιας Σωτηροπούλου σε drink party – Οι φωτογραφίες με τον Κωστή Μαραβέγια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .
Αποποίηση ευθύνης
Ο ιστότοπος είναι μια πλήρως αυτοματοποιημένη υπηρεσία συνάθροισης, ταξινόμησης και ανάρτησης συνοπτικών ειδήσεων και νέων από άλλους ελληνικούς ειδησεογραφικούς ιστότοπους, μέσω της τεχνολογίας RSS. Δεν αναλαμβάνουμε καμία ευθύνη για την επάρκεια, ποιότητα, πληρότητα ή ακρίβεια των ειδήσεων και των νέων που δημοσιεύονται. Δείτε περισσότερα στο τμήμα "Αποποίηση Ευθύνης" των Ορων Χρήσης.